order-show הזמינו מופע
close

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  להקת חתונות

  להקת חתונות מקצועית ומבדרת תתרום רבות לכל אירוע חתונה. צלילי המוסיקה מוסיפים, עניין, צבע וחיוניות והופכים את האירוע לעליז עוד יותר. ניתן לתכנן את החוויה המוסיקלית ולבחור את רשימת השירים כולל המיוחדים שבהם. ניתן לבקש בסגנונות וז'אנרים שונים כולל אתניים המועדפים על ידי בעלי השמחה. עודד טסמוט סולן להקת אומהגומה ומפיק אירועי מוסיקה עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  להקת חתונות – משדרגת את האירוע

  להקת חתונות מקצועית ומוכשרת תשדרג את חווית החתונה. בכל אירוע כזה יש מבחר רגעים שחלקם קסומים ויש להתאים אליהם מוסיקה להעצמת החוויה והרגשות. אחד מהם הוא, בוודאי, רגע הכניסה לחופה כאשר בני הזוג צועדים יחד נרגשים ושלובי ידיים בין האורחים המריעים. לרגע זה יכולים בני הזוג לבחור את שיר הנושא. קיימים גם אירועי משנה אחרים כמו קבלת הפנים בה ניתן להשמיע מוסיקת רקע, וכמובן, רחבת הריקודים. גם כאן ניתן לבחור את השיר המלווה את הריקוד הראשון של בני הזוג. לאחר מכן תשמיע הלהקה מוסיקה מגוונת אשר תקפיץ את החוגגים ממקומם ולא תניח להם לשבת אפילו לדקה. כל אלו בליווי אלכוהול, אביזרים המחולקים לחוגגים כמו כובעים, בלונים ועוד, ישדרגו אף יותר את החוויה.

  היערכות ויתרונות

  יש להיערך היטב ובין היתר לקיים שיחות עם מפיק וסולן הלהקה על מנת לבחור את רשימת השירים ולתאם ציפיות. הוא יכול לתרום מניסיונו ולסייע בבחירת השירים שלדעתו יכולים להתאים. כמובן, שבעת האירוע ניתן להוסיף, לשנות, להיענות לבקשות מיוחדות וכדומה. הלהקה מצוידת היטב בכלי נגינה מודרניים, במיקרופונים ובמערכות הגברה בעלות עוצמה גבוהה, בתאורה מגוונת, ובעצם, בכל מה שנדרש להרמת אירוע מוסיקלי סוחף.

  להקה בעלת מוניטין

  עודד טסמוט סולן להקת אומהגומה ומפיק אירועי מוסיקה עוסק בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל מתלבט, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום. הוא שירת בלהקה צבאית, ליווה אומנים מוכרים, הפיק וניהל אירועי מוסיקה מגוונים וכדומה. הוא ישמח לשרת כל לקוח חדש או חוזר בשנית.

  להקה לחתונות

  להקה לחתונות תוסיף רבות לאווירת האירוע ותהפוך אותו לחוויה מרגשת. מוסיקה מלאה חיים ושמחה תורמת מאוד ברגעים מיוחדים השייכים לבני הזוג, כמו גם, להנאת החוגגים והמוזמנים. ניתן לבחור במגוון רחב של שירים בז'אנרים וסגנונות כולל אתניים אהובים. ההיערכות לאירוע חשובה וכוללת סדרת שיחות והתייעצויות עם המפיק המוסיקלי. עודד טסמוט סולן להקת אומהגומה ומפיק אירועי מוסיקה עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

  להקה לחתונות – מוכשרת ומקצועית

  להקה לחתונות שהינה מקצועית ומוכשרת תתרום משלה לרגעים מרגשים. העוצמתי ביותר הינו הכניסה לטקס החופה על השביל המעוטר בפרחים. בני הזוג יבחרו את השיר הנוגע בהם מכל ואשר יעצים את חווית הטקס. הם יצעדו שלובי ידיים בין האורחים השמחים והמריעים. רגע קסום אחר הוא הריקוד הראשון שהינו, לרוב, סלאוו או טנגו. גם כאן יש עבורם שניהם חשיבות לשיר מיוחד. בין לביו תנוגן או תושמע מוסיקת רקע. כך בעת קבלת הפנים, בעת הארוחה ועוד. חוויה מסוג אחר היא הריקודים על הרחבה המוארת והקושטת. כאן תנגן הלהקה את מיטב השירים הנבחרים. לועזיים, ישראליים, ואתניים אחרים. כך על פי רשימת בקשות שתוכננה מראש. כמובן, שניתן לעשות שינויים ולבקש שירים נוספים והלהקה תיענה ברצון ובמידת האפשר לכל בקשה. תוספות של אלכוהול, כובעים, בלונים ואביזרים נוספים תשדרג את אירוע הריקודים ותסחף את המוזמנים לחוויה עשירה ומהממת.

  תכנון

  התכנון חייב להיעשות די זמן לפני האירוע. הוא כולל בעיקר בחירת שירים, תיאום ציפיות ותיאום כללי. מפיק ובעל הלהקה יכול לסייע רבות לבחירת השירים, שלדעתו, מתאימים מכול ומוסיפים עוצמה וייחודיות. ללהקה יש כלי נגינה איכותיים ומודרניים המשלימים אלו את אלו, מיקרופונים ומערכות הגברה עוצמתיים, תאורה מלווה וכל מה שנדרש.

  להקה בעלת ניסיון

  עודד טסמוט סולן להקת אומהגומה ומפיק אירועי מוסיקה עוסק בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים משירות בלהקה צבאית, מליווי אומנים מוכרים, מהפקת אירועי מוסיקה מגוונים ועוד. הוא ישמח לשרת כל לקוח.

  להקה לחתונה

  להקה לחתונה היא תוספת הכרחית לאירוע מושקע כזה. המוסיקה תורמת רבות ומוסיפה עניין, התרגשות וחיוניות בכל רגע נתון. כך בטקסים האישיים, לקראתם, על רחבת הריקודים ועוד. ניתן לתכנן היטב את האירוע המוסיקלי ולבחור שירים מז'אנרים וסגנונות שונים כולל אתניים אהובים. עודד טסמוט סולן להקת אומהגומה ומפיק אירועי מוסיקה עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  להקה לחתונה – איכותית ובעלת סגנון

  להקה לחתונה מקצועית ומוכשרת תתרום רבות ותוסיף לחוויה המרגשת של בני הזוג ואורחיהם. אחד מהרגעים אליו מתכוננים רבות הוא טקס החופה. הוא מתחיל בעת שבני הזוג צועדים על שטיח מעוטר פרחים. זה הרגע בו לשיר הנבחר יש משמעות רבה מכול. בחירת שיר אהוב ונוגע ללב תעצים רגשות. רגע מיוחד אחר הוא ריקוד הסלוא או הטנגו הראשון כאשר בני הזוג רוקדים לבד על הרחבה. גם כאן יש משמעות לשיר המנוגן. הלהקה תשמיע, בנוסף, מוסיקת רקע בעת קבלת הפנים, במהלך הסעודה וכדומה. היא תעצים, במיוחד, את הנגינה בעת הריקודים. כאן יושמעו ברצף שירים אשר נבחרו מראש, וכן, אחרים אשר יושמעו על פי בקשות מיוחדות. הרחבה המקושטת, האלכוהול, הכובעים, הבלונים והאביזרים הנוספים המחולקים לרוקדים יעצימו את חווית הריקודים אשר לא ינוחו אף לדקה.

  הכנות מסודרות

  לכל אירוע חתונה יש הכנות רבות כולל הכנת ההפקה המוסיקלית. בני הזוג ישוחח ו/או ייפגשו עם מנהל הלהקה ויכינו יחד עימו את רשימת השירים המבוקשים. הוא יכול לתרום מניסיונו ולסייע לבחור שירים אשר מתאימים לאופי האירוע ואופי המוזמנים. כך תשודרג המוסיקה רבות. ברשות הלהקה מבחר כלי נגינה היוצרים הרמוניה מוסיקלית נהדרת. כמו כן, מיקרופונים ומערכות הגברה, גופי תאורה, מחוללי עשן צבעוני וכל מה שנדרש כתוספת משלימה.

  להקה מקצועית

  עודד טסמוט סולן להקת אומהגומה ומפיק אירועי מוסיקה עוסק בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, יחס אישי, עמידה בלוח זמנים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים משירות בלהקה צבאית, מליווי אומנים ידועים, מהפקת אירועי מוסיקה ועוד. הוא ישמח להעמיד את כישוריו וכישורי להקתו לטובת כל לקוח.

  post-thumbnail

  קראו עוד איתנו

  post-thumbnail מוזיקה מיוחדת לאירוע מושלם

  הפקה של אירועים זה עניין רציני ביותר, והסיבה לכך היא...

  קרא עוד..
  post-thumbnail אווירה נהדרת לאירוע העסקי

  אירועים עסקיים אלה הם אירועים שיש להם חשיבות רבה. מצד...

  קרא עוד..
  post-thumbnail מוזיקה - אלמנט משמעותי ביותר באירוע

  עושים אירוע גדול וחשוב ממש בקרוב? בחרתם איפה תרצו לקיים...

  קרא עוד..
  post-thumbnail להקה מקצועית שעושה הופעות לאירוע שלכם

  אתם מתמודדים היום עם האתגר של הפקת אירוע חברה? ברור...

  קרא עוד..
  post-thumbnail אווירה של אירוע מושלם

  בשעה טובה אתם מתכננים אירוע חתונה פרטי? או שאולי אתם...

  קרא עוד..
  post-thumbnail להקה לאירוע מושלם

  אתם מתכננים אירוע ורוצים לשלב בו משהו מיוחד? חשוב לכם...

  קרא עוד..
  Skip to content